מרכז אבחון ללקויות למידה

מרכז אבחון ללקויות למידה מהטובים ביותר בישראל!

אם אתם זקוקים לביצוע אבחון בנוגע ללקות למידה, אנחנו במכון רום לאבחונים הכתובת שלכם. במכון המקצועי שלנו ניתן לבצע מגוון רחב של אבחונים הנחשבים למוכרים מול הגופים הרשמיים בישראל. האבחונים מתבצעים בליווי פסיכולוג מוסמך ומקצועי ובעזרת מגוון שיטות אבחון מתקדמות שאנחנו פיתחנו יחד עם הצוות שלנו במכון. האבחונים שלנו מהווים מסמך רשמי אשר תוכלו להשתמש בו לכל צורך הנדרש לכם כגון הוצאת הקלות ללמידה וסיוע לימודי עבור הילד שלכם.

אבחון פסיכודיאגנוסטי והיתרונות שלו

אחד מהאבחונים ללקויות למידה הניתנים במכון רום לאבחונים הוא אבחון פסיכולוגי חינוכי (אבחון פסיכודיאגנוסטי). האבחון בודק פרמטרים שונים הקשורים ללמידה כגון רמת אינטליגנציה, יכולות שפתיות, הבעה בעל פה, מדדים של ריכוז וזיכרון לטווח קצר. אבחון פסיכולוגי חינוכי מתבצע על ידי פסיכולוג מוסמך ובליווי מלא של הצוות שלנו במכון והוא נחשב לאחד האבחונים המקצועיים ביותר שלנו.

האבחון הקוגניטיבי לילדים ומבוגרים

אבחון נוסף המתבצע אצלנו במכון רום לאבחונים הוא האבחון הקוגניטיבי. אבחון קוגניטיבי מטרתו לספק מדד מדוייק לבעיה ניורולוגית ממנה סובל או סבל הנבדק. באמצעות אבחון קוגניטיבי, ניתן להעריך את הפגיעה הניורולוגית של אותו אדם ולהבין באילו דרכים טיפוליות להשתמש על מנת לשפר את המצב שלו. האבחון יכול להתבצע עקב בעיה מולדת או בעיה שנוצרה עקב תאונה או מחלה.

אבחון לילדים עם בעיות רגשיות

אם אתם חווים עם הילדים שלכם בעיות רגשיות הנראות חריגות לעומת שאר הסביבה של הילד, אנחנו במכון רום לאבחונים ממליצים לכם להגיע עם הילד לאבחון רגשי מקצועי המתבצע יחד עם פסיכולוג ילדים של המכון. אבחון רגשי מתבצע באמצעות שיטות מתקדמות לאבחון התפקוד הרגשי של הילד או הילדה שלכם במטרה לתת הערכה פסיכו דידקטית מקצועית אשר תשמש אתכם בדרכי הטיפול עבור הילד.

מרכז אבחון ללקויות למידה של מכון רום לאבחונים

מרכז אבחון ללקויות למידה המתקדם ביותר הוא המרכז האבחונים של מכון רום הכולל כיום 2 סניפים – בעיר ראשון לציון ובעיר נתיבות. הצוות שלנו במכון רום לאבחונים כולל אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום האבחונים עם ניסיון של מאות אבחונים דידקטיים ופסיכו דידקטיים לילדים ומבוגרים בטווח גילאים רחב.

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

בעידן שלנו אבחונים הם חלק מהחיים. לקראת כניסה לבית הספר, לאיתור חוזקות מול קשיי למידה.

הילד שלכם חמוד ויש לו כישרונות. האם הוא משתלב בחברה? האם ההתנהגות שלו תואמת גיל?

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים?

לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות.

Call Now Button