מכוני אבחון ללקויות למידה

מחפשים מכון מקצועי לאבחונים?

אחד ממכוני אבחון ללקויות למידה הטוב בישראל הוא מכון רום לאבחונים המבצע אלפי אבחונים מקצועיים לתלמידים מאזורים נרחבים בארץ. למכון המקצועי שלנו יש 2 סניפים בדרום הארץ ובמרכז הארץ המספקים שירות לתלמידים בטווח גילאים רחב. אם הילד או הילדה שלכם סובלים מקשיים בקריאה, בהבנת הנקרא, קשיים מוטורים או קשיים בלימודים, אנחנו במכון רום לאבחונים המקום שיקדם את הילד שלכם לטיפול הנכון.

למה חשוב לבצע אצל ילדים אבחונים ללקויות למידה?

ילדים הנמצאים במסגרות לימוד במטרה לקדם אותם מבחינת לימודים וידע בעתיד, צריכים להיות בעלי כלים בסיסיים ללימוד השפה והמקצועות הנדרשים בבית הספר. אנחנו במכון רום לאבחונים מספקים לכם בדיקות אבחון מתקדמות לקשיי קריאה המתבצעות עם מאבחנים מקצועיים ובפיקוח פסיכולוג ילדים מוסמך. האבחונים לקשיי קריאה, הבנת הנקרא הם חשובים ביותר מכיוון שהם יכולים לסייע לכם לבחור את דרך הטיפול הטובה ביותר עבור הילד או הילדה שלכם. בתום בדיקת האבחון אצלנו במכון רום לאבחונים, אתם ההורים תקבלו דו”ח רשמי הכולל חוות דעת על קשיי הלימוד של הילד שלכם. הדו”ח הרשמי המונפק על ידינו ישמש אתכם בתהליך הטיפולי של הילד שלכם ובסיוע הלימודי הדרוש לילד על מנת שיצליח במסגרת הלימודית.

אבחון לבעיות הקשורות להבנת הנקרא כבר בגיל צעיר

אם הילד או הילדה שלכם מציינים בפניכם קשיים בהבנת הנקרא גם כאשר בני גילם כבר מתקדמים ברמות הקריאה, יתכן והם סובלים מקשיים בהבנת הנקרא הדורשים טיפול מקצועי. אנחנו במכון רום לאבחונים נבצע עבורכם בדיקת אבחון ממוקדת ביותר שתשמש אתכם לפנייה לגורמים הרשמיים הדרושים לקבלת טיפול לילד. קשיים הנוגעים להבנת הנקרא, חשוב לטפל בהם כבר בגיל צעיר על מנת לסייע לילד שלכם במסגרות הלימודיות והאקדמיות בעתיד.

מה המחיר לבדיקת אבחון לבעיות למידה הקשורות לקריאה?

בכדי שנוכל לספק לכם חוות דעת מקצועית של פסיכולוג ילדים מוסמך, אנחנו במכון רום לאבחונים מציעים לכם בדיקת אבחון לקשיים לימודיים המותאמת במדויק לילד שלכם. בפגישה אצלנו במכון, נוכל לבנות עבור הילד שלכם את בדיקת האבחון לקשיים לימודיים המתאימה ביותר עבורו בשקלול כל הדרישות להוצאת דו”ח רשמי ומפורט. המחירים שאנחנו במכון רום לאבחונים מציעים הם הטובים ביותר והם מותאמים במיוחד לצרכי האבחון לילד שלכם. אצלנו תוכלו לקבל גם הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת לאבחון לקשיים מוטוריים לטווח גילאים רחב. הצוות שלנו במכון ישמח לתת לכם הצעת מחיר לאבחון לקשיים מוטוריים ולקויות למידה בהתאם לצרכים של הילד שלכם.

אחד ממכוני אבחון ללקויות למידה הטוב ביותר – מכון רום!

מכון רום לאבחונים, הנחשב לאחד ממכוני אבחון ללקויות למידה המקצועי ביותר, מזמין אתכם לקבוע פגישה כבר עכשיו בסניף בראשון לציון או בסניף בנתיבות.

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

בעידן שלנו אבחונים הם חלק מהחיים. לקראת כניסה לבית הספר, לאיתור חוזקות מול קשיי למידה.

הילד שלכם חמוד ויש לו כישרונות. האם הוא משתלב בחברה? האם ההתנהגות שלו תואמת גיל?

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים?

לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות.

Call Now Button