מבחני קשב

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים, הוא לא רוכש מיומנויות וכלים בדומה ליתר בני גילו. אולי הוא בכלל בעל הפרעת קשב וריכוז? 

שמא הוא מתמודד עם ADHA או עם ADD? כדי לדעת בדיוק מה קורה עם הילד שלכם, כדי להבין עם מה הוא מתמודד ולמצוא כלים לעזור לו, נכון לערוך לו אבחון מקצועי. 

בין היתר הוא יעבור אבחון מוקסו או טובה לצורך זיהוי הפרעת קשב וריכוז. שימו לב – ההפרעה הזו נפוצה יותר ממה שאתם סבורים, וגם מבוגרים ובני נוער יכולים לעבור אבחון ולגלות כי ההתמודדות שלהם לא יושבת על ריק. המוח שלהם פשוט עובד אחרת.

היכן עורכים מבחני קשב?
מבחני קשב נערכים על ידי תוכנות ממוחשבות מתקדמות מאוד שבוחנות את כושר הריכוז, את האימפולסיביות של הנבדק ואת יכולת הקשב שיש לו למסרים שמוצגים בפניו לצד מסיחים מסוגים שונים. מבדק כזה יכול להוביל למסקנות ברורות ביחס להתמודדות של הנבדק וליכולות הקשב שיש לו או שחסר לו. כדי לקבל אבחון מדויק ויעיל חשוב לפנות למכון מקצועי ומנוסה שמתנהל על ידי צוות מיומן ומוסמך. מעבר לכך – המכון צריך להיות עכשווי ומעודכן, ולהציע לנבדקים את הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר לצורך אבחון יעיל ומדויק מאוד.

המסקנות וההבנות לעתיד טוב יותר
האבחון לא חותר רק לתת סטיגמה וחותמת על גבו של הנבדק. המטרה עמוקה הרבה יותר. היא נועדה לזהות מה מפריע לנבדק בחיים בכלל ובלימודים בפרט. ולספק לו כלים ויכולות באופן חיצוני כדי לפצות את הקושי ולאפשר לו למרות הכול למידה איכותית ויעילה. לאחר ביצוע מבחני קשב ניתן לקבל החלטות ביחס למתן תרופות כמו ריטלין וקונצרטה, אפשר ללמוד על העזרה הנוספת שהוא צריך על ידי למידה פרטנית, חוגי העשרה וכן הלאה.

בואו למכון רום כדי להיות בידיים טובות
אין ספק שהאבחון הוא שלב ראשון בתהליך. כדי להעמיד את הנבדק על דרך המלך, ולהוביל אותו למקום הרבה יותר טוב מכל בחינה, אתם צריכים לבחור מכון מקצועי לשם עריכת מבחני קשב. 

מכון רום נמצא כאן במיוחד עבורכם. עם צוות מנוסה ומקצועי מאוד, עם מכשור מתקדם ותוכנות עכשוויות, ומעל לכל – עם רצון להעניק לכל נבדק את המענה המושלם עבורו!

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

בעידן שלנו אבחונים הם חלק מהחיים. לקראת כניסה לבית הספר, לאיתור חוזקות מול קשיי למידה.

הילד שלכם חמוד ויש לו כישרונות. האם הוא משתלב בחברה? האם ההתנהגות שלו תואמת גיל?

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים?

לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות.

Call Now Button