מבחן מוקסו לבעיות קשב

מעוניינים לקבוע מבחן מוקסו לבעיות קשב? 

מבחן המוקסו הוא מבחן ממוחשב המשמש להשלמת האבחון לבעיות קשב וריכוז. אנחנו במכון רום לאבחונים מבצעים אבחונים להפרעות של קשב וריכוז הכוללים בין היתר מבחני מוקסו מקצועיים המתבצעים במחשב. אנחנו מציעים אבחון מקצועי המורכב מראיון אישי של פסיכולוג ילדים מוסמך וממבדק מוקסו MOXO ממוחשב וחדשני המשתמש במסיחי דעת שמיעתיים וחזותיים על מנת לדמות הסחת דעת המתרחשת במציאות.

מבחן מוקסו לילד במכון לאבחונים הותיק ביותר!

אנחנו במכון רום לאבחונים מביאים איתנו ניסיון של מעל ל-25 שנים בביצוע אבחונים להפרעות קשב וריכוז והפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות. באמצעות מבחן מוקסו להפרעות קשב, אנחנו במכון רום לאבחונים יכולים לספק לילד או לילדה שלכם את האבחון המדוייק ביותר לקשיים מהם הם סובלים. מבחן מוקסו להפרעות קשב הוכח ככלי יעיל ביותר לכתיבת חוות דעת מקצועית להפרעות קשב וריכוז שתשמש אתכם לטיפול הנדרש עבור הילד או הילדה שלכם.

איך הדו”ח של מבחן המוקסו יכול לעזור לילד?

עם תום האבחון להפרעות קשב וריכוז, הכולל גם מבחן מוקסו להפרעת קשב, אתם ההורים תקבלו דו”ח מפורט על הפרעה ממנה הילד שלכם סובל. הדו”ח הניתן לכם לאחר מבחן מוקסו להפרעת קשב, ישמש אתכם ההורים מול כל הגורמים הרשמיים הרלוונטיים לילד על מנת להעניק לו סיוע במסגרת הלימוד הנוכחית והעתידית שלו, כולל מסגרות לימוד אקדמאיות. הפרעות קשב וריכוז והפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות יכולות להקשות על הילד שלכם באופן משמעותי בכל מסגרת לימודית ולכן חשוב שיהיו לו את הכלים הטובים ביותר להתמודד עם הקשיים שלו.

קביעת תור לבדיקת אבחון להפרעות קשב

רוצים לקבוע אבחון הפרעות קשב עבור הילדה או הילד שלכם? מעוניינים לקדם את הטיפול בילד שלכם על ידי אבחון הפרעות קשב? אנחנו במכון רום לאבחונים הכתובת המקצועית שלכם. דרך האתר תוכלו לקבוע איתנו תור לבדיקת אבחון ממוקדת להפרעות קשב וריכוז הכוללת בין היתר מבחן מוקסו MOXO מקצועי. מבחן מוקסו לקשב וריכוז הוא נדרש על מנת שתוכלו לקבל חוות דעת רשמית לכל המוסדות הרלוונטיים. מבחן מוקסו לקשב וריכוז מתבצע בסניפים שלנו הממוקמים במרכז ובדרום הארץ.

מכון רום לאבחונים מציע – מבחן מוקסו לבעיות קשב

מבחן מוקסו לבעיות קשב ניתן לעשות באחד הסניפים שלנו הממוקמים בעיר ראשון לציון ובעיר נתיבות. התקשרו עכשיו לקביעת תור לאבחון מקצועי הכולל מבחן מוקסו ממוחשב.

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

בעידן שלנו אבחונים הם חלק מהחיים. לקראת כניסה לבית הספר, לאיתור חוזקות מול קשיי למידה.

הילד שלכם חמוד ויש לו כישרונות. האם הוא משתלב בחברה? האם ההתנהגות שלו תואמת גיל?

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים?

לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות.

Call Now Button