ליקוי למידה

למידה היא חלק מהחיים שלנו. במיוחד בגיל הילדות אך לימודים מלווים אותנו גם בשלבים של רכישת מקצוע וכלים לחיים. לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות שיוצרות קשיי למידה. 

כאשר בוחרים בביטוי ליקוי למידה הכוונה לקבוצה של הפרעות הטרוגניות שמתבטאות בקשיים של ממש. הקושי מורגש ביכולת להקשיב, לדבר, לקרוא, לכתוב ולרכוש מיומנויות מתמטיות. הגורמים לקשיים אלו הם במקרים רבים ממקור פנימי והם מתגלים בתקופות שונות של החיים.

האם הילד שלי בעל ליקוי למידה?
לא כל קושי בלימודים נובע מליקוי למידה. אך במידה ויש קושי משמעותי, והילד לא זורם עם יתר בני גילו, לא מצליח להתקדם בקריאה, בהבנת הנקרא, בחשבון או בכל מקצוע אחר – יתכן והוא מתמודד עם ליקוי למידה. 

איך מזהים את הליקוי? אבחון. יש כיום כלים אבחוניים מתקדמים מאוד שמאפשרים לצוות המקצועי לזהות קשיים ולקויות אצל הנבדק. המטרה של האבחון היא לדעת בוודאות מה גורם לקושי של התלמיד ומה מתקיל אותו בלימודים.

אבחון – כלי לאיתור קושי וגם חוזקות
האבחון אמנם חותר לזהות את הקושי ואת ההתמודדות הספציפית של התלמיד. אך מעבר לכך, אבחון טוב תמיד שואף לאתר חוזקות ויכולות קיימות אצל התלמיד. כי המטרה היא לבוא לקראת התלמיד ולהבין את הקשיים שלו, ובנוסף קיימת מטרת על משמעותית, והיא – לתת לו את הכלים האישיים שמתאימים לו לפי הקשיים שלו להצלחה בלמידה ובחיים.

בואו לערוך אבחון במכון רום!
אבחון טוב הוא כלי שיכול לשנות לטובה את החיים של לקוי למידה. אנו במכון רום צברנו ניסיון רב בביצוע אבחונים של ליקוי למידה. אנחנו עמלים לאבחן כל נבדק בצורה יסודית ומקצועית מאוד שמכוונת אותו להצלחה אישית בכל תחום. גם אתם תחושו כי האבחון נותן לכם כלים והעצמה, ומקדם את המתקשה למרות כל הקשיים שלו להצלחה!

הילד לא מצליח בלימודים? לא מפנים את הנלמד? מתקשה ברכישת מיומנויות? אתם רוצים לרכוש מקצוע ולא מצליחים לקצור הישגים סבירים? אנו מזמינים אתכם לבצע אבחון ליקוי למידה במכון מוביל ומתקדם. כאן תקבלו הבנה לגבי הקשיים שאתם מתמודדים מולם, תמצאו בתוך עצמכם את הכלים להתמודד עם הקושי, ולהצליח למרות הכול!

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

הוא יושב בכיתה ליד תלמידים נוספים, הוא רוצה להצליח, אבל הוא לא. מה באמת מפריע לו?

לא כל תלמיד מצליח לעמוד בדרישות הלימודית, לא כל אחד יכול להיות בקשב רציף ולהפנים את החומר.

בכיתה הראשונה של בית הספר נדרש הילד למלא מטלות ולתפקד כמו תלמיד לכל דבר.

אבחון מדויק ויסודי נותן לנו את המענה ואת הכלים להתמודד עם הקושי שמלווה אותנו בחיים.

Call Now Button