טיפול בקשיים קוגניטיביים

מעוניינים בטיפול בקשיים קוגניטיביים לילד שלכם? 

בעיות בתפקוד הקוגניטיבי יכולות להופיע כמכלול של קשיים כגון הפרעות בתהליכי חשיבה, קשב וריכוז, חוסר התמצאות וכן חרדה, כפייתיות ודיכאון. אם אתם מזהים אצל הילד או הילדה שלכם קשיים הנובעים מבעיות קוגניטיביות והתנהגותיות, אנחנו במכון רום לאבחונים מציעים לכם להגיע אלינו לאבחון קוגניטיבי מקצועי על מנת לכוון את הילד שלכם לטיפול הנכון המתאים לו ביותר.

איך נערך ומה כולל האבחון הקוגניטיבי לילדים במכון?

האבחון הקוגניטיבי נערך באמצעות 2 חלקים: חלק ראשון מורכב מראיון אישי עם פסיכולוג ילדים והחלק השני מורכב ממבחן ממוחשב הכולל שאלון הרלוונטי לקשיים מהם הילד או הילדה שלכם סובלים. עם תום האבחון במכון רום לאבחונים, אתם ההורים מקבלים דו”ח מפורט עם חוות דעת מקצועית איתו אתם יכולים לגשת לכל הגורמים הרלוונטיים עבורכם כגון בתי ספר, מוסדות חינוך, משרד החינוך במקרה הצורך.

קשיים קוגניטיביים התנהגותיים הנובעים מטראומה בגיל צעיר

ילדים הסובלים מקושי בתפקוד קוגניטיבי לעיתים מתמודדים עם טראומה בגיל צעיר יותר אשר מביאה לבעיות רגשיות. האבחון והטיפול בבעיות רגשיות הוא קריטי על מנת להפחית ואף להעלים קושי בתפקוד קוגניטיבי ככל הניתן ולאפשר לילד רמת חיים גבוהה יותר וכלים טובים ביותר למסגרת לימודים ולמסגרת עבודה בעתיד.

כמה עולה אבחון קוגניטיבי התנהגותי לילד?

אם החלטתם לקדם את הטיפול בקושי בתפקודים קוגניטיביים אצל הילד שלכם, אנחנו במכון רום לאבחונים נשמח לתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית לאבחון. התמחור לאבחון המיועד לקושי בתפקודים קוגניטיביים, תלוי במספר גורמים כגון גיל הילד, הקשיים מהם הוא סובל וזמן האבחון הנדרש. על מנת שתוכלו לקבל הצעת מחיר התואמת במדוייק את הצרכים של הילד שלכם, אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו כבר עכשיו דרך האתר. התהליך לזיהוי קשיים קוגניטיביים הוא ממוקד, מקצועי ובעל הוכחות של מאות אבחונים שנעשו בשנים האחרונות. הצוות המקצועי שלנו במכון רום לאבחונים מביא לכם את הניסיון הרב ביותר לזיהוי קשיים קוגניטיביים לילדים בטווח גילאים רחב.

קביעת אבחון לטיפול בקשיים קוגניטיביים במכון רום לאבחונים

רוצים לגשת עם הילד שלכם לטיפול בקשיים קוגניטיביים? זה הזמן לקבוע עבורו אבחון מקצועי במכון רום לאבחונים. צרו איתנו קשר עכשיו דרך האתר ונקבע עבורכם יום ושעה לאבחון.

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

בעידן שלנו אבחונים הם חלק מהחיים. לקראת כניסה לבית הספר, לאיתור חוזקות מול קשיי למידה.

הילד שלכם חמוד ויש לו כישרונות. האם הוא משתלב בחברה? האם ההתנהגות שלו תואמת גיל?

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים?

לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות.

Call Now Button