טיפול בליקויי למידה

מחפשים טיפול בליקויי למידה? 

על מנת שתוכלו לספק לילד או לילדה שלכם טיפול ממוקד ומקצועי בלקויות למידה, חשוב שתהיה לכם חוות דעת של מכון אבחונים מוסמך. אנחנו במכון רום לאבחונים מתמחים בביצוע בדיקות אבחונים מעמיקות וממוקדות לכל סוגי לקויות הלמידה. באמצעות אבחון מובנה הבנוי מראיון עם פסיכולוג ילדים מוסמך ומבחן ממוחשב מתקדם, אנחנו נוכל להעניק לכם את חוות הדעת הטובה ביותר הכוללת דו”ח מפורט לכל קשיי הלמידה המופיעים אצל הילד שלכם.

פנייה לטיפול הנכון ביותר על פי חוות דעת

כל טיפול בלקויות למידה מתחיל עם בדיקת אבחון במכון מוסמך. בדיקות האבחון מהוות את הבסיס לכל הטיפול בלקויות למידה לילד או לילדה שלכם ויכולות לסייע לכם להוציא עבורו הטבות והנחות שונות במסגרות הלימוד בהן הוא נמצא כגון הארכת זמן במבחנים, סיוע בלמידה וביצוע מבחנים בעל פה.

למה חשוב לטפל בדחיפות בקשיים לימודיים אצל הילד?

הקושי הלימודי ממנו הילד או הילדה שלכם סובלים יכול לגרור פיגור משמעותי בחומר הלימודים בבית הספר. באמצעות טיפול בקשיי קריאה כבר בגיל מוקדם, ניתן להגיע לתוצאות טובות יותר של הטיפול ולהעניק לילד או לילדה שלכם את כל הכלים המקצועיים הטובים ביותר לשיפור הלימוד במסגרת בית הספר. אנחנו במכון רום לאבחונים מכינים עבור הילד או הילדה שלכם את הבסיס לטיפול בקשיי קריאה באמצעות אבחון ממוקד ומקצועי המתבצע אצלנו באחד מסניפי המכון.

קביעת פגישה לאבחון במכון בראשון לציון או בנתיבות

למכון רום לאבחונים יש 2 סניפים מקצועיים לאבחונים המשמשים מאות ילדים ברחבי הארץ להגעה לטיפול בקשיים בהבנת הנקרא, דיבור או כתיבה. אתם ההורים יכולים לקבוע אבחון מקצועי במכון רום לאבחונים על מנת לקדם את הטיפול בקשיים בהבנת הנקרא, דיבור או כתיבה אצל הילד או הילדה שלכם בסניף הקרוב ביותר לביתכם. בכל סניף של מכון רום לאבחונים נמצא פסיכולוג ילדים מוסמך, צוות מאבחנים מקצועי וציוד מתקדם וממוחשב לכל סוגי האבחונים הממוחשבים.

אבחון ממוקד לטיפול בליקויי למידה דרך מכון רום

רוצים לקדם את הטיפול בליקויי למידה עבור הילד או הילדה שלכם? זה הרגע ליצור איתנו קשר ולתאם פגישה באחד מסניפי מכון רום לאבחונים. התקשרו אלינו למספר הטלפון המופיע בראש האתר לקביעת היום והשעה המתאימים ביותר לכם.

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

בעידן שלנו אבחונים הם חלק מהחיים. לקראת כניסה לבית הספר, לאיתור חוזקות מול קשיי למידה.

הילד שלכם חמוד ויש לו כישרונות. האם הוא משתלב בחברה? האם ההתנהגות שלו תואמת גיל?

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים?

לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות.

Call Now Button