טיפול בהפרעות קשב וריכוז

חוששים שהילד או הילדה שלכם סובלים מהפרעות קשב וריכוז? 

בכדי שתוכלו לספק לילד שלכם טיפול בהפרעות קשב וריכוז, אתם נדרשים להגיע איתו לאבחון מקצועי במכון מוסמך לביצוע אבחונים להפרעות קשב וריכוז. אנחנו במכון רום לאבחונים מספקים לכם את האבחון הטוב ביותר לילדים להפרעות קשב וריכוז והפרעות קשב וריכוז עם היפר אקטיביות. באמצעות ראיון אישי עם פסיכולוג ילדים מוסמך ומבחן ממוחשב (מבחן מוקסו MOXO) אנחנו יכולים לספק לכם את חוות הדעת המקצועית ביותר להפרעות קשב אצל ילדים.

אבחון להפרעת קשב וריכוז באחד המכונים הוותיקים ביותר!

אם החלטתם להעניק לילד או לילדה שלכם טיפול בהפרעת קשב, אנחנו במכון רום לאבחונים מציעים לכם לבצע את האבחון המקדים לטיפול בהפרעת קשב אצלנו באחד הסניפים שלנו. למכון שלנו יש 2 סניפים – אחד בדרום בעיר נתיבות ואחד במרכז בעיר ראשון לציון. אתם יכולים לבחור את הסניף הקרוב ביותר אליכם ולהגיע עם הילד שלכם לבדיקת אבחון עם הצוות המקצועי שלנו. אנחנו מבצעים אבחונים להפרעות קשב וריכוז והפרעות קשב וריכוז והיפר אקטיביות כבר למעלה מ-25 שנה ברציפות.

קביעת תור במכון לבדיקת אבחון בהפרעות קשב וריכוז

מתלבטים האם הילד שלכם סובל מהפרעות קשב וריכוז? רוצים לקבל חוות דעת מקצועית? אנחנו במכון רום לאבחונים מציעים לכם לקבוע אצלנו בדיקת אבחון המקדימה לטיפול בהפרעת קשב וריכוז שתסייע לכם להעניק לילד או לילדה שלכם את הטיפול המתאים ביותר. טיפול בהפרעת קשב וריכוז יכול לכלול גם מתן הקלות והטבות לתלמידים במבחנים בבתי הספר, במבחן הפסיכומטרי ובמבחנים במסגרות אקדמיות בארץ.

מהי העלות של אבחון להפרעות קשב וריכוז?

העלות של אבחון אצלנו במכון רום לאבחונים תלויה במספר פרמטרים כגון סוג האבחון ומשך האבחון הנדרש. אנחנו נספק לכם את המחיר הטוב ביותר לאבחון עם פסיכולוג ילדים מוסמך ומבחן מוקסו MOXO מקצועי.

טיפול בהפרעות קשב וריכוז עם מכון רום לאבחונים

קיבלתם החלטה לקדם את הטיפול בהפרעות קשב וריכוז עבור הילד או הילדה שלכם? זקוקים לחוות דעת מקצועית של פסיכולוג ילדים? זה הזמן למלא את הפרטים שלכם כאן בטופס מילוי הפרטים או לחילופין להתקשר אלינו ישירות למכון דרך מספר הטלפון המופיע כאן באתר.

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

בעידן שלנו אבחונים הם חלק מהחיים. לקראת כניסה לבית הספר, לאיתור חוזקות מול קשיי למידה.

הילד שלכם חמוד ויש לו כישרונות. האם הוא משתלב בחברה? האם ההתנהגות שלו תואמת גיל?

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים?

לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות.

Call Now Button