טיפול בדיסלקציה בדיבור

הילד או הילדה שלכם מתקשים בשטף הדיבור? יתכן והם סובלים מדיסלקציה בדיבור!

טיפול בדיסלקציה בדיבור הוא אחד הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום הטיפול השפתי והוא יכול להתבצע בטווח גילאים רחב בהתאמה לגיל המטופל. אנחנו במכון רום לאבחונים מבצעים אבחון מקצועי על ידי פסיכולוג מוסמך וצוות מטפלים בלקויות בדיבור לכל לקויות השפה הקיימות. אם הילד או הילדה שלכם אובחנו עם דיסלקציה בדיבור או שיש חשש שהם סובלים מהדיסלקציה הזו, כדאי שתדעו שיש דרכים מוכחות לשיפור היכולת השפתית. מכיוון שדיסלקציה, בין אם בכתיבה ובין אם היא בדיבור, היא מולדת אין דרך להיפטר מהלקות הזו באופן מוחלט אך ישנן דרכים לשפר את יכולת הדיבור באמצעות שיטות טיפול מתקדמות.

איך מתחיל תהליך הטיפול בדיסלקציה?

אנחנו במכון רום לאבחונים מציעים לכם תהליך טיפולי מסודר של הצוות המקצועי והמנוסה שלנו במכון. המכון שלנו ממוקם בעיר ראשון לציון והוא מהווה מרכז מקצועי לטיפול בלקויות שונות כגון דיסלקציה בדיבור ובקריאה. התהליך בטיפול בדיסלקציה בקריאה מתחיל עם פגישת אבחון ראשונית אצלנו במכון לאחריה תוכלו לקבל חוות דעת מקצועית של פסיכולוג המתמחה בלקויות שפה. באמצעות האבחון המקצועי של הצוות שלנו, תוכלו להגיע לטיפול בדיסלקציה בקריאה עם חוות דעת מסודרת ומדוייקת.

 מה המחיר לטיפול בדיסלקציה אצל ילדים?

אם החלטתם לקדם את הילד שלכם באמצעות טיפול בלקויות השפה והקריאה שלו, אנחנו במכון רום לאבחונים הכתובת שלכם. אנחנו מספקים אבחונים מקצועיים וממוקדים לקראת טיפול בדיסלקציה לילדים ויכולים לספק לכם את חוות הדעת הנדרשת להמשך הטיפול בילד שלכם. הניסיון שלנו בטיפול בדיסלקציה לילדים יסייע לכם לקדם את הילד שלכם בצורה משמעותית מבחינת דיבור ומבחינת כתיבה וקריאה.

טיפול בדיסלקציה בדיבור במכון רום לאבחונים

רוצים לקבוע פגישה בנוגע לטיפול בדיסלקציה בדיבור? מעוניינים להגיע עם הילד או הילדה שלכם לאבחון? צרו קשר עכשיו עם הצוות שלנו במכון רום לאבחונים לתיאום פגישה יחד עם הילד ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר. ברגע שבחרתם לבצע אבחון במכון רום לאבחונים, תדעו שאתם בידיים טובות של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום. המכון שלנו זמין עבורכם לכל סוגי האבחונים ללקויות דיבור, כתיבה וקריאה ואנחנו נשמח לראות אתכם אצלנו לאבחון המקצועי הבא.

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

בעידן שלנו אבחונים הם חלק מהחיים. לקראת כניסה לבית הספר, לאיתור חוזקות מול קשיי למידה.

הילד שלכם חמוד ויש לו כישרונות. האם הוא משתלב בחברה? האם ההתנהגות שלו תואמת גיל?

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים?

לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות.

Call Now Button