אבחנות קשב וריכוז

מבדק moxo הכולל ניתוח ממצאים והמלצות על-ידי מאבחנת מוסמכת

המודעות להפרעות קשב וריכוז עולה. כיום יש יותר הבנה, יותר כלים אבחוניים וגם יותר תלמידים שמאובחנים כבעלי הפרעת קשב וריכוז. למעשה עורכים כיום אבחונים לא רק לילדים, אלא גם לבוגרים שהתמודדו עם קושי מסוים אך הוא לא זוהה בשנות הילדות שלהם, והוא ממשיך ללוות אותם עד היום הזה. 

אבחון מדויק ויסודי נותן לנו את המענה ואת הכלים להתמודד עם הקושי שמלווה אותנו בחיים בגין הפרעות או לקויות. זו הסיבה לחשיבות הרבה שיש לאבחנות קשב וריכוז.

מתי מומלץ לערוך אבחנת קשב וריכוז?
אם אתם רואים שיש לילד שלכם קושי בריכוז, אם הוא לא מצליח לשבת בשלווה על מקומו, אם יש תלונות שמגיעות מבית הספר ואתם רואים בעצמכם קשיים שונים גם בבית – מסתבר שהצעד החכם יהיה לפנות למכון מקצועי לצורך אבחנות קשב וריכוז. יש כיום כלים מתקדמים מאוד כמו מבחן טובה או מוקסו. אלו מאפשרים לנו לקבוע באופן רשמי האם הנבדק לוקה בהפרעת קשב וריכוז, והאם הוא מוגדר כ – ADD או ADHD. 

התאמת טיפול ושגרת לימודים
החשיבות הרבה של אבחנות קשב וריכוז גדולה ומשמעותית מאוד. זאת בגלל שכאשר מודעים לקושי של הילד או הבוגר, מתאימים לו פתרונות וטיפול שיאפשר לו לחיות בטוב למרות הקושי שמלווה אותו תמיד ובכל מקום. לעיתים זה טיפול תרופתי, לעיתים זה אימון של הנבדק או של הוריו. וכמובן – עדכון הצוות בבית הספר בדבר ההפרעה של התלמיד. 

כאשר המערכת כולה מקבלת את המידע, כל ההתייחסות למאובחן תהיה מותאמת, הוא יהיה מסוגל להתקדם בדרך שלו. הוא יספוג פחות ביקורת ופחות משוב שלילי ויוכל להצליח בלימודים ובחיים.

המכון המומלץ לאבחנות קשה וריכוז
אנו גאים להציג בפניכם את מכון רום – מכון מוביל ובעל מוניטין בתחום אבחנות קשב וריכוז. אצלנו במכון עורכים את האבחונים על ידי צוות מקצועי ומנוסה מאוד, לצד שימוש בכל הטכניקות העכשוויות והמתקדמות ביותר. אנחנו מאמינים שאבחון נכון יכול להיות גלגל הצלה לנבדק. כיוון שהוא יאפשר לו לקבל את הכלים המתאימים לו אישית – בהתאם לקשיים שהוא מתמודד איתם. כך נסללת לו דרך אישית להצלחה שלו.

צריכים לערוך אבחנות קשב וריכוז? הצוות המקצועי של מכון רום מזמין אתכם לעבור את התהליך הזה בידיים מקצועיות ומנוסות, ולצאת עם תחושה של ביטחון ואבחון מדויק ומקדם!

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

הוא יושב בכיתה ליד תלמידים נוספים, הוא רוצה להצליח, אבל הוא לא. מה באמת מפריע לו?

לא כל תלמיד מצליח לעמוד בדרישות הלימודית, לא כל אחד יכול להיות בקשב רציף ולהפנים את החומר.

בכיתה הראשונה של בית הספר נדרש הילד למלא מטלות ולתפקד כמו תלמיד לכל דבר.

אבחון מדויק ויסודי נותן לנו את המענה ואת הכלים להתמודד עם הקושי שמלווה אותנו בחיים.

Call Now Button