אבחון פסיכו-דידקטי

לא כל תלמיד מצליח לעמוד בדרישות הלימודית, לא כל אחד יכול להיות בקשב רציף ולהפנים את החומר הלימודי שהמורה מעביר בכיתה. במקרים רבים קיים קושי מהותי שהוא זה שמפריע לתלמיד ולא מאפשר לו לרכוש ידע ולימודים. 

משמעותי כל כך במיוחד בעידן בו השכלה וידע הם כלים חשובים להצלחה בחיים. איך נדע מה מפריע לתלמיד ללמוד? כיצד נזהה את מקור הקושי שמתקיל את אותו? כאן מגיעים האבחונים המקצועיים ועושים סדר בתמונה.

אבחון פסיכו דידקטי – אבחון משולב
אבחון פסיכו-דידקטי נקרא גם בשם אבחון משולב. האבחון הזה יוצא מנקודת הנחה שקשיי למידה יכולים לנבוע בין היתר גם מקשיים רגשיים או נפשיים. האבחון יבדוק גם את ההיבט הקוגניטיבי, כמו באבחון דידקטי. אך בנוסף יתמקד האבחון בנפשו ובעולם הרגשות של הנבדק. 

כאשר הדגש מושם על ההשפעה של אלו על תהליכי הלמידה שלו ועל התפקוד שלו כתלמיד בבית הספר. אבחון מקצועי ומדויק יוכל להעלות מסקנות נכונות שיכוונו אותנו בתהליך הקידום האישי של התלמיד בבית הספר וגם בבית.

מכון רום – מקצועיות וניסיון בביצוע אבחונים
אבחונים הם אבן דרך חשובה ומשמעותית מאוד בקידום התלמיד. לכן אי אפשר להתפשר על פחות מהטוב ביותר. חשוב לבחור מכון מקצועי שמבצע את האבחונים על ידי מאבחנים מקצועיים בליווי פסיכולוג. 

רק במקום כזה תוכלו להיות בטוחים כי האבחון מזהה את הנקודות הרלוונטיות וכי אתם יוצאים עם כלים ישימים ומדויקים. אנחנו במכון רום מציעים לנבדקים מענה מקסימלי ומקדם שייתן להם תמונה ברורה ומחוורת ביחס ליכולות ולקשיים של הנבדק.

בואו לאבחון שייתן לכם כיוון ברור
אצלנו מאמינים שלכל אחד יש את הזכות להצליח ולהתקדם בחיים בכל מישור. קשיים ולקויות מאתגרים אותנו, אך הם מחייבים אותנו למצוא שביל עוקף או דרך חילופית כדי להגיע להישגים. 

כאן במכון רואים את הנבדק ואת ההצלחה שלו, והאבחון מתבצע בצורה כזו שמחפשת את המקום ואת ההצלחה האישית של הנבדק. כי לכל אחד יש כלים, יש חוזקות ויש כישורים שיכולים לעזור לו בהתקדמות האישית שלו בחיים ובלמידה.

קשיים לימודיים? התמודדות רגשית? מצב נפשי לא יציב? בואו לערוך אבחון פסיכו-דידקטי במכון רום. תהיו בטוחים שעשיתם את הטוב ביותר עבורכם ועבור הנבדק!

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

בעידן שלנו אבחונים הם חלק מהחיים. לקראת כניסה לבית הספר, לאיתור חוזקות מול קשיי למידה.

הילד שלכם חמוד ויש לו כישרונות. האם הוא משתלב בחברה? האם ההתנהגות שלו תואמת גיל?

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים?

לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות.

Call Now Button