אבחון לקויות שפה

הילד שלכם סובל מלקויות בשפה? 

רמת הדיבור אצל ילדים היא שונה בין ילד לילד וישנם ילדים הנדרשים להגיע לאבחון לקויות שפה על מנת לספק להם כלים מקצועיים לשפר את היכולות הדיבור שלהם. האבחון יכול להתבצע כבר בגילאי גן ולאפשר לילד לקבל את הטיפול הטוב ביותר כבר בשלבים הראשונים שלו בהתפתחות השפה. אנחנו במכון רום לאבחונים מציעים לכם בדיקת אבחון מקצועית עם פסיכולוג ילדים מוסמך לזיהוי לקויות השפה של הילד או הילדה שלכם. הבדיקה שלנו כוללת הוצאת דו”ח מפורט על לקויות השפה וחוות דעת מקצועית שתשרת אתכם מול כל הגורמים הרשמיים הרלוונטיים לילד שלכם, בין אם זה רשות מקומית, משרד החינוך, גננות בגן ומורים בבתי הספר.

מה בודקים באבחון ללקויות השפה אצל ילדים?

אנחנו במכון רום לאבחונים מבצעים מאות אבחונים מקצועיים בכל חודש לילדים בטווח גילאים רחב. אבחון לקויות שפתיות בודק הגייה, שטף דיבור וקשיים מבחינה שמיעתית ומילולית. לאבחון לקויות שפתיות בגיל מוקדם יש משמעות מכרעת על מנת לסייע לילד שלכם בשטף הדיבור שלו, ביכולות הלמידה השפתית וביכולת להביע את עצמו בפני הסביבה, המשפחה והחברים במסגרות החינוך בהן הוא נמצא.

קביעת תור לאבחון ממוקד ללקות שפתית במכון מקצועי

מעוניינים לקבוע תור לאבחון מקצועי ללקויות שפה? רוצים לקדם את הילד שלכם לטיפול ממוקד בלקויות שפה? אנחנו במכון רום לאבחונים הכתובת המקצועית שלכם. בדיקת האבחון המקצועית ללקויות הקשורות לשפה מתבצעת באחד מ-2 הסניפים שלנו – בעיר ראשון לציון או בעיר נתיבות בדרום. על מנת שתוכלו לקבוע את היום והשעה המתאימים ביותר עבור הילד או הילדה שלכם, אנחנו ממליצים לכם לשריין את התאריך המועדף עליכם כבר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר או באמצעות השארת הפרטים שלכם בטופס הרישום המופיע כאן למטה בדף.

מכון רום לאבחונים מציע אבחון לקויות שפה ממוקד

לקבלת פרטים נוספים על אבחון לקויות שפה והצעת מחיר לאבחון מקצועי, צרו איתנו קשר עכשיו והצוות המיומן והמנוסה שלנו במכון רום לאבחונים יעניק לכם את השירות הטוב ביותר לאבחון ללקויות הקשורות לשפה הכולל דו”ח מפורט וחוות דעת של פסיכולוג ילדים מוסמך של המכון שלנו.

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

בעידן שלנו אבחונים הם חלק מהחיים. לקראת כניסה לבית הספר, לאיתור חוזקות מול קשיי למידה.

הילד שלכם חמוד ויש לו כישרונות. האם הוא משתלב בחברה? האם ההתנהגות שלו תואמת גיל?

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים?

לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות.

Call Now Button