אבחון דיסקלקוליה בילדים

מה זה אבחון דיסקלקוליה בילדים ולמה הוא חשוב עבור הילד שלכם?

דיסקלקוליה היא לקות למידה הפוגעת ביכולת של הילד או המבוגר בהבנה מספרית וחישובים מתמטיים. זוהי לקות קוגניטיבית אשר ניתן לאבחן אותה באמצעות אבחון דידקטי מתאים. אנחנו במכון רום לאבחונים מציעים לכם אבחון דידקטי מקצועי המחולק לשאלון אישי ולשאלון ממוחשב באמצעותו אנחנו מספקים לכם חוות דעת מקצועית שתשמש את הילד שלכם להמשך הטיפול המתאים עבורו.

האם האבחון לדיסקלקוליה רלוונטי גם למבוגרים?

אם אתם מעוניינים להגיע לאבחון עבורכם או עבור אדם מבוגר אחר, אנחנו ממליצים לכם לבצע את האבחון הדידקטי אצלנו במכון רום לאבחונים. אבחון דיסקלקוליה במבוגרים מתבצע על ידי פגישה אישית עם הנבדק לאחריו יתבצע מבחן ממוחשב המתבצע במכון. אבחון דיסקלקוליה במבוגרים נבנה ופותח לאחר ניסיון רב של הצוות שלנו בביצוע מאות אבחונים דידקטיים למבוגרים. אנחנו משתמשים בשיטות חדישות ומתקדמות לאבחון המדוייק ביותר.

למה חשוב לבצע אבחון בשלב מוקדם עבור הילד?

ילדים וילדות הסובלים מדיסקלקוליה לעיתים רבות מרגישים מבוכה בסביבה החברתית שלהם ויכולים לחוש מצוקה בשיעורי מתמטיקה כבר מגיל צעיר. באמצעות אבחון דיסקלקוליה לילדים, לכם ההורים יהיה את המידע הרלוונטי לקושי ממנו סובל הילד או הילדה שלכם. אבחון דיסקלקוליה לילדים יכול להוות משקל חשוב בדרך שהילד מתייחס ללימודי המתמטיקה על ידי מתן המסקנות הנדרשות להמשך הטיפול.

מה המחירים לאבחוני דיסקלקוליה לילדים ולמבוגרים?

אם קיבלתם החלטה להגיע לאבחון לדיסקלקוליה עבורכם או עבור הילד שלכם, זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ולקבל מאיתנו מחיר מפתיע לאחד האבחונים המקצועיים ביותר שאנחנו מציעים. אבחון דיסקלקוליה למבוגרים או לילדים מתבצע בתהליך מקצועי עם פסיכולוג מוסמך שילווה אתכם או את הילד שלכם לאורך כל תהליך האבחון. לאחר ביצוע אבחון דיסקלקוליה למבוגרים או לילדים, הצוות שלנו יאסוף את כל המידע שנצבר במהלך האבחון ויספק לכם דו”ח מפורט עם מסקנות אותו תוכלו להגיש לאנשי המקצוע הרלוונטיים לטיפול בקשיים של הילד.

אבחון דיסקלקוליה בילדים של מכון רום לאבחונים

לקביעת יום ושעה לאבחון דיסקלקוליה בילדים או במבוגרים, מלאו את הפרטים שלכם בטופס הרישום באתר או התקשרו אלינו ישירות למספר הטלפון המופיע כאן. אנחנו במכון רום לאבחונים נספק לכם את האבחון הדידקטי המקצועי והמדוייק ביותר.

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

בעידן שלנו אבחונים הם חלק מהחיים. לקראת כניסה לבית הספר, לאיתור חוזקות מול קשיי למידה.

הילד שלכם חמוד ויש לו כישרונות. האם הוא משתלב בחברה? האם ההתנהגות שלו תואמת גיל?

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים?

לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות.

Call Now Button