אבחון דיסלקציה

מחפשים מקום מקצועי לאבחון דיסלקציה? יש לנו פתרון מושלם בשבילכם!

אבחון לדיסלקציה מתחלק ל-2 סוגים: אבחון לדיסלקציה בדיבור ואבחון לדילסקציה בקריאה. חוות הדעת מתקבלת באמצעות אבחון דידקטי הכולל ראיון אישי (עם או בלי ההורה), מבחן ממוחשב ובדיקת התוצאות על ידי מאבחן מוסמך. אנחנו במכון רום לאבחונים מספקים את האבחון הדידקטי המתאים ל-2 סוגי הדיסלקציה הנפוצים שבסופו ניתנת לכם חוות דעת מקצועית עם מסקנות והמלצות להמשך הטיפול בילד או בילדה שלכם.

אבחון בעיות בשטף הדיבור אצל ילדים

ילדים אשר סובלים מבעיה שפתית וחווים קושי בשטף הדיבור ובהגייה נכונה של משפטים יתכן והם סובלים מדיסלקציה בדיבור. באמצעות אבחון דיסלקציה בדיבור עם מאבחנים מקצועיים, ניתן להגיע לאבחון מדוייק אשר יכול לכוון אתכם לטיפול הנכון עבור הילד שלכם. אנחנו במכון רום לאבחונים מציעים לכם להגיע לאבחון דיסלקציה בדיבור הכולל פגישה אישית עם פסיכולוג של המכון ובדיקות ממוחשבות מתקדמות לאבחון דידקטי לדיסלקציה.

אבחון של דיסלקציה המופיעה בזמן קריאת טקסטים

אם הילד או הילדה שלכם סובלים מקשיים במהלך קריאת טקסטים, גם אם הם קלים ביותר לרמתם, כדאי שתגיעו איתם לאבחון דידקטי מקצועי. אבחון דיסלקציה בקריאה מתבצע אצלנו במכון רום לאבחונים עם הצוות המקצועי שלנו בליווי של פסיכולוג מוסמך. באמצעות אבחון דיסלקציה בקריאה, ניתן להגיע למסקנות לגבי מצב הקריאה של הילד או הילדה שלכם בצורה המקצועית ביותר ולספק לכם את חוות הדעת הנדרשת לכם.

קביעת תור לאבחון לילד עם חשש לדיסלקציה

מעוניינים לקבוע תור לאבחון לילד או לילדה שלכם? לקביעת תור לאבחונים לדיסלקציה לאחד מ-2 הסוגים, צרו איתנו קשר ישירות דרך מספר הטלפון שלנו. אבחונים לדיסלקציה מתבצעים אצלנו במכון הממוקם בעיר ראשון לציון בכל ימות השבוע. אנחנו מציעים לכם את האבחונים הדידקטיים האיכותיים ביותר המשתמשים בשיטות מוכחות באמצעות מבחנים ממוחשבים ושיחות אישיות עם הילד או הילדה לצורך מתן חוות הדעת המקצועית ביותר.

מכון רום לאבחונים מציע – אבחון דיסלקציה

אבחון דיסלקציה חשוב לעשות רק עם צוות מקצועי ומנוסה בתחום. מכון רום לאבחונים נחשב לאחד המכונים המובילים בישראל בתחום האבחון הדידקטי והוא יסייע לילד או לילדה שלכם לקבל את האבחון הנדרש ואת המסקנות להמשך התהליך הטיפולי. 

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

בעידן שלנו אבחונים הם חלק מהחיים. לקראת כניסה לבית הספר, לאיתור חוזקות מול קשיי למידה.

הילד שלכם חמוד ויש לו כישרונות. האם הוא משתלב בחברה? האם ההתנהגות שלו תואמת גיל?

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים?

לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות.

Call Now Button