אבחון דידקטי

הוא יושב בכיתה ליד תלמידים נוספים, הוא רוצה להצליח, אבל הוא לא. מה באמת מפריע לו? מה גורם לו לשבת בחוסר רוגע? מה מונע ממנו להפנים הסברים שחבריו קלטו מיד? 

התשובה היא לקויות למידה וקשיים כאלו ואחרים שאינם מאפשרים התרחשות של תהליכי למידה תקינים. זה יכול להתחיל בגיל צעיר ויכול להתגלות בגיל מבוגר יותר. תמיד חשוב לעבור אבחון דידקטי כדי לשים את האצבע בצורה מדויקת על הקושי.

איתור הקושי וזיהוי חוזקות
איתור הקושי נועד להבין מה הגורם שמונע מהתלמיד ללמוד ולהצליח. זיהוי נקודות החוזק של התלמיד יאפשר לנו לעקוף את הקושי, ולנצל ככל שניתן את היכולות ואת הכישורים שיש לתלמיד. אבחונים מאפשרים לנו לקבל את התלמיד כמו שהוא, בלי לצפות ממנו לביצועים שהוא אינו מסוגל להם. מנגד הם מאפשרים לנו לספק לו כלים להתקדמות וללמידה שהולמת את היכולות האישיות שלו.

מתי מפנים לאבחון דידקטי?
אבחון דידקטי יתבצע לרוב בגיל צעיר למדי, במידה ותלמיד לא מצליח להגיע להישגים לימודיים כפי שמצפים ממנו בהתאם לגילו. זאת בהשוואה לממוצע הקיים בשכבת בני גילו. כי אם תלמיד אינו מצליח להפנים ידע, לא מצליח לעבד מידע, לקלוט טקסטים או לפתור תרגילים תואמים לגילו – הרי מסתבר שקיים קושי מסוים שמעיב על ההצלחה שלו. כאן מגיע הצורך לבצע אבחון דידקטי שיאתר את מקור הקושי של התלמיד.

מכון מקצועי ומנוסה לאבחון מוצלח ומקדם
מכון רום מזמין אתכם להכיר מקרוב מכון מקצועי ומתקדם שמציע מענה מושלם בכל מה שקשור לאבחונים. המכון כולל צוות מקצועי נרחב שמציע מבחר אבחונים בהתאם לצורך הייחודי של כל פונה. אנחנו מאמינים שכאשר תלמיד עובר אבחון יסודי ומקיף הוא מקבל מפתח להצלחה האישית שלו. כי הוא, ההורים והמורים שלו מבינים כיצד הוא יכול ללמוד ובמה הוא מסוגל להצליח למרות הקשיים שלו.

אכפת לנו מההצלחה שלכם!
הצוות במכון מור חותר לקדם כל פונה באופן מקסימלי. אצלנו רותמים ידע מקצועי עכשווי לצד ניסיון מצטבר לטובת כל נבדק ונבדקת. החל מילדים בגיל רכישת הקריאה, המשך במתבגרים וגם מבוגרים שרוצים להתקדם ולרכוש ידע או השכלה. 

גם אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כדי להתקדם עם אבחון מקצועי ויעיל שיפתח לכם שערים להצלחה בלימודים!

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

השירותים שלנו

בעידן שלנו אבחונים הם חלק מהחיים. לקראת כניסה לבית הספר, לאיתור חוזקות מול קשיי למידה.

הילד שלכם חמוד ויש לו כישרונות. האם הוא משתלב בחברה? האם ההתנהגות שלו תואמת גיל?

המורה מתלונן על חוסר שלווה בשעת השיעור, התלמיד לא מצליח להתרכז בלימודים?

לא כולם אוהבים ללמוד, אבל יש מי שאינו יכול ללמוד כמו כולם. יש סוגים שונים של הפרעות.

Call Now Button